MojAndroid

Streamovacie služby sa v poslednom období stali veľmi populárnymi. Používateľ v nich nájde kopec zábavy za minimálny poplatok. Sledovanie HBO Go či Netflixu je určite lacnejšie ako si filmy kupovať, požičiavať či chodiť do kina.

Výška predplatného je väčšinou do 10 € mesačne. To je suma, za ktorú používateľ získa prístup k množstvu seriálov a filmov, ktoré sa nachádzajú na konkrétnej platforme. Streamovacie služby samozrejme neustále pracujú aj na novom obsahu, aby boli pre zákazníka atraktívne.

netflix hbo go
Foto: Redakcia

V tomto článku sme sa pozreli na najsledovanejšie filmy a seriály na Slovensku v apríli 2021 na platformách Netflix a HBO Go. Informácie sme čerpali z portálu flixpatrol.com.

Cenník Netflix

Netflix ponúka tri verzie predplatného. Verzia Basic stojí 7,99 € mesačne a ponúka SD kvalitu obrazu v rozlíšení 480p a sledovanie je možné na jednom zariadení. Verzia Standard stojí 9,99 € mesačne a streamovanie je v rozlíšení FullHD, sledovať je možné na dvoch zariadeniach súčasne. Plán s názvom Premium stojí 11,99 € mesačne, ponúka najlepší obrazový zážitok v rozlíšení 4K a sledovanie na 4 zariadeniach súčasne. Netflix je možné sledovať na mobile, tablete, počítači alebo inteligentnej TV.

Cenník HBO

Služba HBO Go je v porovnaní s Netlifxom lacnejšia. Stojí 5,99 € mesačne. Aktivovať ju môžete na 5 zariadeniach, pričom sledovanie je možné na dvoch súčasne.

Najsledovanejšie filmy

Netflix HBO Go
1 Seaspiracy Zack Synder’s Justice League
2 Thunder Force Paw Patrol: Ready Race Rescue
3 Love and Monsters Wonder Woman 1984
4 How to Train Your Dragon: The Hidden World The Dark Knight
5 Minions Inglourious Basterds
6 Once Upon a Time in Hollywood The Way Back
7 Bad Trip 22 Jump Street
8 Into the Beat Animal Crackers
9 Stowaway Batman Begins
10 Yes Day The Dark Knight Rises
  • Hrubo zvýraznené filmy sú z vlastnej dielne Netflixu alebo HBO.

Najsledovanejšie seriály

Netflix HBO Go
1 The Serpent The Big Bang Theory
2 New Amsterdam Game of Thrones
3 Who Killed Sara? Young Sheldon
4 Ginny & Georgia The Walking Dead
5 The Crown Fargo
6 The Circle The Middle
7 The Irregulars Friends
8 Money Heist Legacies
9 Shadow and Bone A Discovery of Witches
10 Grizzly & the Lemmings The Magicians
  • Hrubo zvýraznené seriály sú z vlastnej dielne Netflixu alebo HBO.
Náš tip
Orange vs Telekom. Kto má lepší dátový paušál za 20 eur?
7.5.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+