MojAndroid

Či Valentín milujete alebo nenávidíte, nič nespravíte s tým, že ho väčšina našej populácie dnes “oslavuje”. Aby sme vám chvíle strávené s vašou partnerkou/partnerom spríjemnili, rozhodli sme sa pre vás vybrať niekoľko Android aplikácií s valentínskou tematikou. Nepôjde len o aplikácie, ale aj o hry, ktorými si môžete spríjemniť čakanie alebo chvíle strávené osamote. Dosť však bolo slov, prejdime priamo k nášmu výberu.

valentinske-android-aplikacie

Couple

Pre zamilované dvojice je v Obchode Play dostupná aplikácia Couple. Tá vám umožní zdieľať v jednej aplikácii spoločné momenty, písať si cez špeciálny chat, ukladať si na nástenku spoločné fotografie alebo si plánovať udalosti v kalendári. V aplikácii si môžete napríklad zapisovať aj zoznamy na nákup alebo tipy na darčeky, no nájdete tu oveľa viac funkcií. Ak vás aplikácia zaujala, stiahnite si ju bezplatne pomocou nášho odkazu nižšie.

couple-1 couple-2 couple-3

Verzia: 1.8.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.0
Aktuálna cena: Zdarma

Between

Podobnou aplikáciou je aj titul Between. Ten ponúka rovnako niekoľko zaujímavých funkcií, medzi ktoré patrí napríklad posielanie si správ, zdieľanie fotografií, plánovanie spoločných udalostí v kalendári či napríklad možnosť zdieľania poznámok a myšlienok. Aplikácia Between okrem toho ponúka pekné a čisté prostredie a jednoduché ovládanie.

between-1 between-2 between-3

Verzia: 5.1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.1.8
Aktuálna cena: Zdarma

TouchNote Postcards

Trocha z iného súdku je aplikácia s názvom TouchNote Postcards. Tú využijete najmä vtedy, keď je váš milovaný/-ná mimo domova a nemôžete sa dnes stretnúť. V jednoduchom a intuitívnom prostredí si môžete z vašej alebo hocijakej inej fotografie vytvoriť pozdrav, na ktorý pridáte odkaz, zamilovanú vetu alebo smajlíka. Následne pohľadnicu môžete poslať ako MMS alebo e-mail, prípadne priamo poštou za poplatok.

touchnote-1 touchnote-2

Verzia: 6.8.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.8.2
Aktuálna cena: Zdarma

Where’s My Valentine

Okrem Android aplikácií sme si dnes pre vás pripravili aj trojicu hier s valentínskou tematikou. Prvou z nich je titul Where’s My Valentine, ktorý netreba bližšie predstavovať. Ide o zaujímavú logickú hru s peknou grafikou od spoločnosti Disney, ktorá je vhodnou zábavkou nielen na Valentína, ale aj po zvyšok roka.

wimv-1 wimv-2 wimv-3

Bubble Blast Valentine

Nie menej zaujímavou je aj hra Bubble Blast vo valentínskej edícii. Aj tu potrápite svoju logiku, pretože vašou úlohou je prasknúť všetky guľôčky v čo najmenšom počte ťahov. Ak máte zariadenie so slabšími parametrami, táto hra je pre vás ideálnou. Stiahnite si ju pomocou nášho odkazu nižšie.

bubble-blast-1 bubble-blast-2 bubble-blast-3

Verzia: 2.0.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.8
Aktuálna cena: Zdarma

Fashion Story: Valentine’s Day

Posledným titulom v našom valentínskom výbere je hra určená pre nežné pohlavie s názvom Fashion Story: Valentine’s Day. V nej sa stávate majiteľkou obchodu, ktorá sa snaží predať čo najviac tovaru svojim zákazníkom počas Valentína. Za získané peniaze si môžete svoj butik skrášliť alebo vylepšiť.

fashion-story-1 fashion-story-2

Máte aj vy tip na valentínsku Android aplikáciu, ktorá sa nenachádza v našom výbere? Napíšte nám jej názov do komentárov pod tento článok a ak bude zaujímavou, pridáme ju do nášho článku. Všetkým prajeme pekne prežitý sviatok zaľúbených!

14.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+