MojAndroid

V rámci októbrového mesačného výberu vám prinášame tie najnovšie a najlepšie Android aplikácie z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Ace Wallet

Jedným z najväčších problémov moderných kryptomien je kybernetická bezpečnosť. Na tú doplatili mnohí používatelia, ktorí pritom nespravili nič zlé, ale boli súčasťou nedostatočne zabezpečenej tržnice alebo využívali zle zabezpečenú online peňaženku. Ace Wallet kombinuje mobilnú aplikáciu so špeciálnou hardvérovou kartou Ace Card. Ide o upravenú microSD kartu, ktorá obsahuje potrebné údaje pre prácu s kryptomenami v rámci aplikácie. Toto jedinečné riešenie prináša dodatočnú ochranu, ktorá je navyše hardvérová. Bez tejto karty sa jednoducho nikto nedokáže dostať k vašim financiám.

Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma

Ahaaa

Táto šikovná aplikácia vyrieši jeden z problémov, ktoré možno máte aj vy. Možno sa vám už niekedy stalo, že ste telefonovali a keď ste zložili, napadlo vás, že ste chceli s týmto človekom ešte niečo prebrať. Aplikácia Ahaaa to vyrieši za vás. Jednoducho si môžete ku kontaktu pridať nejakú poznámku a tá sa zobrazí na displeji vášho telefónu, keď budete najbližšie hovoriť s týmto kontaktom. Poznámka sa objaví ako jednoduché okno a vy tak budete hneď vedieť, o čom ste chceli hovoriť. Aplikácia nemá žiadne extra funkcie, no to, čo robí, robí skutočne dobre.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Ideme vlakom ZSSK

Posledný mesiac sme sa dočkali aj oficiálneho spustenia aplikácie Ideme vlakom ZSSK, ktorá konečne prešla z testovacej verzie do plnej. Aplikácia robí presne to, čo by ste od nej očakávali. Zjednodušuje kúpu cestovných dokladov do vlakov ZSSK a poteší najmä pravidelných cestujúcich. Nájdete tu totiž aj históriu svojich nákupov, a tak viete jednoducho kúpiť taký istý lístok bez potreby opakovaného zadávania údajov.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasovanie 4ka Android Code 2018 je v plnom prúde!

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka predstavuje anketu 4ka Android Code 2018, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2018 na konci roka. Všetci víťazi ankiet z predchádzajúcich mesiacov sú už súčasťou hlasovania, do ktorého sa môžete zapojiť aj vy a vyhrať nový smartfón Samsung Galaxy A7!

7.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+