MojAndroid

Prinášame vám druhý aktuálny výber najlepších slovenských Android aplikácií z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Stopky na box

Stopky a merač jednotlivých kôl pri boxe a iných športoch. Navrhnuté pre šport ako box, ale aj ine bojové umenia, wrestling, MMA,Thaiský box, alebo pre akékoľvek iné intervalové tréningy HIIT. Veľký ukazovateľ stavu času umožnujé používať aplikáciu aj z velkej vzdialenosti.

Stopky na box majú nasledovné vlastnosti:

  • Nastaviteľné časy pre jednotlivé úseky oddychu a kola
  • Počítadlo kôl
  • Notifikácie pri presunutí aplikácie na pozadie
  • Zvukové efekty
  • Uloženie času pri zatvorení aplikácie
  • Beží na pozadí čo umožňuje multitasking
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Pamiatky Šahy

Aplikácia obsahuje zoznam významnejších pamiatok či historických budov v meste Šahy, ktoré sa nachádza na juhu Slovenska.

Ak sa nachádzate priamo v meste Šahy, aplikácia vám ukáže pamiatky vo vašom okolí aj ich vzdialenosť od vašej polohy. Mimo Šiah budete mať k dispozícii iba zoznam pamiatok s možnosťou navigácie ku každej z nich. Aplikácia je dostupná v týchto jazykoch: SK, HU, DE, EN.

Verzia: 1.02
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.02
Aktuálna cena: Zdarma

Bohovia Severu

Severská mytológia je súhrn povestí, legiend a predstáv o hrdinoch, bohoch, vzniku, účelu a konci sveta pochádzajúci od germánskych kmeňov obývajúcich Škandinávsky polostrov a jeho okolie. Ide napr. o Nórov, Švédov alebo Dánov, ktorých spája spoločná vikingská minulosť.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (05/2019): Nominácie na 4ka Android Code 2019

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2019 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (05/2019) + ANKETA

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
28.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+