MojAndroid

Prinášame vám druhý aktuálny výber najlepších slovenských Android aplikácií z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Dreamica

Náš výber začíname skutočne podarenou slovenskou hrou Dreamica. Tá prináša zaujímavý príbeh dvoch detí, ktoré sú uväznené v sne, a tak ich čakajú pri ich putovaní rôzne nočné mory a iné prekážky. Hra sa vyznačuje skutočne nádhernou grafikou a veľmi príjemnou hudbou a hoci zaujme a mladších hráčov, svojimi upokojujúcimi prvkami určite poteší aj nejedného dospeláka.

Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: Zdarma

Eventland

Už známy projekt @bratislava_ sa nedávno spojil s novou aplikáciou Eventland. Výsledkom je šikovná aplikácia, ktorá vám ukáže, čo zaujímavé sa koná v našom hlavnom meste. Aplikácia ponúka šikovné funkcie, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a nájsť podujatie, ktoré vás bude zaujímať. Aplikácia Eventland pritom funguje aj v iných európskych mestách, pričom sa spolieha na kvalitný obsah od tých najlepších bloggerov. Vidíte tak skutočne kvalitné a spoľahlivé informácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

TOApp – kalkulačka trov

Ak sa náhodou ocitnete v nemilej situácii, kedy budete musieť vypočítať súdne trovy, pomôže vám aplikácia TOApp. Tá vám jednoducho ukáže, aké sú súdne trovy pre advokátov v jednotlivých typoch súdnych konaní. Jednoduché rozhranie a aktuálne informácie sú prednosťou aplikácie, ktorá je v obchode Play dostupná úplne zadarmo bez akýchkoľvek reklám či mikrotransakcií.

Verzia: 1.0.0-rc.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0-rc.3
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (04/2019): Nominácie na 4ka Android Code 2019

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2019 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (04/2019) + ANKETA

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
23.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+