MojAndroid

Telefonovanie za volantom vás môže vyjsť naozaj draho. Pokuty sa neustále zvyšujú, no vodiči bezpečnosť aj napriek tomu ignorujú. Vidieť šoférov, ktorí majú telefón pri uchu a telefonujú, nie je ničím výnimočným. Riešenie je pritom veľmi jednoduché – handsfree do auta.

Modernejšie automobily túto funkcionalitu ponúkajú už v základe, stačí ich cez Bluetooth pripojiť k smartfónu. Ak vlastníte staršie vozidlo, vyriešite tak, že si zakúpite kvalitné handsfree do ucha. Kúpou jedného z týchto modelov rozhodne neurobíte chybu.

Na našom webe si môžete prečítať aj ďalšie zaujímavé výbery smartfónov do 100, 250 alebo 300 eur. Taktiež tu nájdete najlepšie fotomobily, ktoré môžete kúpiť u našich operátorov a omnoho viac.

Sena 20S Evo Dual

Ultra-moderné Bluetooth komunikačné zariadenie s unikátnym dizajnom a najlepšími technológiami. Skladaá sa z dvoch interkomov a je ideálne najmä pre motorkárov. Prepojiť je možné celkovo až 8 interkomov. Spojenie s ostatnými zariadeniami je zabezpečené až do vzdialenosti 2 km.

Sena 20S Evo Dual handsfree do auta
Sena 20S Evo Dual | Zdroj: Sena.com

K dispozícii je dokonca aj aplikácia pre Android aj iOS, možnosť počúvania FM rádia či počúvanie hudby z pripojeného zariadenia prostredníctvom Bluetooth. Vďaka technológii Universal interkom je možné toto zariadenie prepojiť aj so zariadeniami iných značiek.

Technaxx BT-X22

S Bluetooth handsfree do auta Technaxx BT-X22 budete volať bezpečnejšie. Pomocou špeciálneho klipu ho môžete pripevniť aj na tienidlo. K dispozícii sú tri veľké tlačidlá, pomocou ktorých môžete upravovať hlasitosť a zdvihnúť, prípadne zložiť hovor.

Technaxx BT-X22 handsfree do auta
Technaxx BT-X22 | Zdroj: ePenta.sk

So smartfónom sa toto zariadenie prepojí prostredníctvom technológie Bluetooth 4.0. Vo vnútri sa nachádza vymeniteľná batéria s kapacitou 600 mAh, nabíjanie trvá 2,5 až 3 hodiny, pričom vystačí na 20 hodín volania, prípadne 30 dní v pohotovostnom režime.

Jabra Easy Talk

Najlacnejšie zariadenie z tohto výberu pre nenáročných, avšak od overenej značky. Jabra Easy Talk je klasické mono Bluetooth handsfree do ucha. V pohotovostnom režime vydrží 14 dní na jedno nabitie, prípadne 6 hodín telefonovania.

Jabra Easy Talk
Jabra Easy Talk | Zdroj: Jabra.com

Handsfree je možné celkovo prepojiť až s ôsmimi zariadeniami, pričom súčasne môžu byť pripojené dve. Vďaka nízkej hmotnosti, len 8 gramov, o ňom ani nebudete vedieť.

Jabra Drive

Rozmery tohto handsfree sú 104 x 56 x 18 milimetrov a inštaluje sa na slnečnú clonu. Technológia DPS zabezpečí čistý zvuk, takže pri telefonovaní vás nebude nič vyrušovať. Batéria s kapacitou 1100 mAh umožní až 20 hodín hovoru a 30 dní pohotovostného režimu. Dobíjanie prebieha cez starší micro USB konektor.

Jabra Drive handsfree
Jabra Drive | Zdroj: Jabra.com

JABRA Drive ponúka veľmi jednoduché ovládanie tromi tlačidlami. Pomocou rozhrania Bluetooth 3.0 pripojíte až 8 zariadení a 2 z toho súčasne. Dosah zariadení je až 10 metrov. Handsfree sa predáva v čiernej alebo bielej farbe s kovovou sponou. Pomocou nej môžete JABRA Drive Black upevniť aj na iných miestach než je slnečná clona automobilu.

24.5.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+