MojAndroid

Aj v čase karantény je občas nutné ísť nakúpiť alebo niečo vybaviť. V takom prípade teraz častejšie ľudia využívajú ako dopravu automobil namiesto hromadnej dopravy. A napriek tomu, že cesty sú momentálne prázdnejšie, tak je vždy lepšie šoférovať bezpečne a využívať počas jazdy na telefonovanie handsfree. Nie každý automobil ho má ale od výroby vstavané. V tomto článku máme pre vás výber najlepších handsfree do vášho automobilu.

Na našom webe si môžete prečítať aj ďalšie zaujímavé výbery smartfónov do 100, 250 alebo 300 eur. Taktiež tu nájdete najlepšie fotomobily, ktoré môžete kúpiť u našich operátorov a omnoho viac.

Mobilly BT Jack Pro

Mobilly BT Jack Pro je jedným z najkompaktnejších a najelegantnejších zariadení pre vylepšenie vášho autorádia o funkciu handsfree. To znamená, že cez jeho 3,5 mm AUX vstup prenáša zvuk z vášho smartfónu do reproduktorov vášho automobilu. Rozmery zariadenia sú len 51 × 51 × 18 milimetrov a váha 38 gramov.

Mobilly BT Jack Pro ovládanie

Na okrúhlom tele sa nachádzajú nielen ovládacie prvky pre prijatie alebo odmietnutie hovoru, ale aj pre ovládanie hudby v smartfóne. S ním sa handsfree spojí cez rozhranie Bluetooth 4.0 a pre rýchlejšie spárovanie môžete využiť aj NFC čip. Pripojené môžu byť až 2 smartfóny súčasne. Poteší aj tlačidlo MUTE pre vypnutie mikrofónu. Handsfree sa dá nainštalovať magnetický alebo 3M samolepkou na akýkoľvek povrch v automobile.

JABRA Freeway

Pokiaľ túžite po lepšej kvalite mikrofónu, alebo nemáte u autorádia AUX vstup, tak môžete siahnuť po zariadení JABRA Freeway Black. Je podstatne väčšie než to predošlé, ale okrem kvalitnejšieho duálneho mikrofónu má aj 3 reproduktory. Tie ponúknu špičkový virtuálny priestorový zvuk. Samozrejme je možne handsfree prepojiť aj s autorádiom a reproduktormi automobilu cez FM vysielač.

Zistiť cenu

JABRA Freeway Black reproduktor

Zariadenie je kvôli reproduktorom a zabudovanej batérii rozmernejšie a váži 115 gramov. Umiestniť ho môžte na slnečnú clonu jednoduchou inštaláciou. Batéria umožní až 14 hodín hovoru a 40 dní pohotovostného režimu. Nabijete ju za 2 hodiny. S handsfree môže byť spárovaných až 8 zariadení a 2 z toho súčasne. Prijímať alebo odmietať hovory sa dá hlasom bez použitia rúk, čo je podstatne bezpečnejšie než hľadanie tlačidiel. Dokonca vám handsfree vďaka podpore PBAP povie, kto vám volá.

{{shop_name}} od {{product_price}}

Jabra Drive

Podstatne kompaktnejšou verziou predošlého modelu je JABRA Drive Black. Rozmery tohto handsfree sú 104 x 56 x 18 milimetrov a rovnako ako JABRA Freeway sa inštaluje na slnečnú clonu. Napriek menšiemu počtu reproduktorov ponúka čistý zvuk a hlas vďaka technológii DSP. Batéria s kapacitou 1100 mAh umožní až 20 hodín hovoru a 30 dní pohotovostného režimu. Dobíjanie prebieha cez starší micro USB konektor.

JABRA Drive čierny

JABRA Drive ponúka veľmi jednoduché ovládanie tromi tlačidlami. Pomocou rozhrania Bluetooth 3.0 pripojíte až 8 zariadení a 2 z toho súčasne. Dosah zariadení je až 10 metrov. Handsfree sa predáva v čiernej alebo bielej farbe s kovovou sponou. Pomocou nej môžete JABRA Drive Black upevniť aj na iných miestach než je slnečná clona automobilu.

{{shop_name}} od {{product_price}}

Ktoré z týchto zariadení by ste si vybrali vy?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
31.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+