MojAndroid

Možno si niektorí z vás našli pod vianočným stromčekom nový tablet s Androidom, či už Asus Traqsformer, Galaxy Tab a teraz premýšľate, aké aplikácie si nainštalovať. Preto sme sa rozhodli priniesť vám niekoľko tipov na aplikácie, ktoré vám poslúžia pri väčšom rozlíšení tabletov 7 alebo 10 palcov.   

Riptide GP
Na otestovanie grafiky a jej užitie si na väčšom rozlíšení tabletu je vhodná aplikácia Riptide GP. Je to hra, ktorá vám prináša preteky na lodiach. Vysoké tempo vám zaručí ohromujúci zážitok, najmä ak si ho vychutnáte na tablete. Určite strávite pri tejto hre niekoľko hodín hrania. V Android Markete ju kúpite už za 2.39€.  

Riptide GP
Vector Unit
Verzia 1.2.2 (11. 12. 2011)
Veľkosť 44 MB
2.2+

2,39€

 

Dolphin pre Pad V1.0 Beta
Dolphin prehliadač je jedným z najobľubenejších, hlavne pre svoje doplnky a možnosti, ktoré poskytuje pri prehliadaní webu. Pre tablety je dostupná Beta verzia, no napriek tomu poskytuje plnohodnotný zážitok pri surfovaní po webe a vďaka výkonu a doplnkom sa budete cítiť, akoby ste sedeli pri klasickom PC.  

Dolphin for Pad V1.0 Beta
Dolphin Browser
Verzia 1.0 (26. 7. 2011)
Veľkosť 1,7 MB
3.0+

Zadarmo

 

SHADOWGUN
Ďalšia hra optimalizovaná pre NVIDIA Tegra 3. V cene 3.99€ dostanete strieľačku ako sa patrí, pri ktorej môžete stráviť niekoľko hodín hrania. Optimalizácia pre Tegra 3 tablety vyčaruje na displeji vášho tabletu očarujúcu grafiku a prostredie.

SHADOWGUN THD
MADFINGER Games, a.s.
Verzia 1.0.1 (22. 12. 2011)
Veľkosť 6,7 MB
3.0+

3,99€

 

SwiftKey X Tablet
SwiftKey X klávesnica patrí k obľúbeným nástrojom, ktoré okupujú mnoho zariadení Android. Tentoraz vám prinášame tip na klávesnicu, ktorá je optimalizovaná pre tablety. Prispôsobíte si množstvo nastavení, ponúka optimalizáciu práce pri písaní. Témy dopomôžu k prispôsobeniu prostredia pre lepší pocit počas práce. SwiftKey X pre tablezty je v dvoch verziách – trial a v cene 3,99€ plný neobmedzená verzia.

SwiftKey Tablet X Free
TouchType Ltd
Verzia 2.2.0.77 (4. 12. 2011)
Veľkosť 5,2 MB
2.1+

Zadarmo

 

SwiftKey Tablet X Keyboard
TouchType Ltd
Verzia 2.2.0.77 (4. 12. 2011)
Veľkosť 5,2 MB
2.1+

3,99€

 

HD Widgety
Widgety sú azda prvou aplikáciou, po ktorej siahame, aby sme si prispôsobili svoje Android zariadenia a zjednodušili s i tak prácu. Počasie, WiFi sieť alebo mód lietadla je len niekoľko, takmer denne potrebných ikoniek, ktoré potrebujeme vždy po ruke. Umiestenenie na domovskú obrazovku, alebo aby boli stále na dosah je dôležité, pre zrýchlenie činnosti na Android zariadeniach. Preto ako ďalší tip na aplikáciu pre tablety prinášame HD Widgets, ktoré poskytujú množstvo nastavení a možností prispôsobenia displeja vášho nového tabletu. V Android Markete je teraz aplikácia HD Widgets vo výpredaji za cenu 0,99€.

HD Widgets
cloud.tv
Verzia Liší se dle zařízení (23. 12. 2011)
Veľkosť Liší se dle zařízení

0,99€

 

Priniesli sme vám niekoľko tipov, ako si vylepšiť svoj nový tablet, ktorý ste možno dostali pod vianočný stromček. Iste sa nájdu mnohí z vás, ktorí dodajú ďalšie tipy a s našim výberom nebudú úplne súhlasiť. Preto budeme radi, keď sa v komentároch podelíte o ďalšie aplikácie a hry, ktoré by novým používateľom tabletov určite nemali chýbať v ich nových Android tabletoch.

 

29.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+