MojAndroid

Aj taká základná vec, akou je nahrávanie zvuku, vám niekedy môže narobiť problémy. Predinštalované aplikácie vytvorené na tento účel sú častokrát nepostačujúce a ponúkajú len základné funkcie. Ak preto sme sa rozhodli, že vám prinesieme tipy na najlepšie Android aplikácie pre nahrávanie zvuku. Veríme, že si vyberie každý z vás.

Sony Audio Recorder

Oficiálna aplikácia od spoločnosti Sony prináša jednoduché rozhranie s kvalitnými nahrávkami bez kompromisov. Všetky dôležité prvky ovládania ako záznam, pauza, editácia zvuku, nastavenia aplikácie a ďalšie funkcie sú naozaj ľahko dostupné. Nechýba možnosť výberu kvality, ukladania záznamov na pamäťovú SD kartu, či podpora stereo nahrávania. Aplikácia ponúka takisto podporu nositeľnej elektroniky z dielne Sony ako napr. hodinky SmartWatch či náramky SmartBand.

Verzia: 2.00.35
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.00.35
Aktuálna cena: Zdarma

Shadrin Voice Recorder

Voice Recorder od vývojára Shadrin software je aplikácia, ktorá poskytuje len základné funkcie, no nenároční používatelia určite ocenia jej jednoduchosť. Navyše ponúka nahrávanie pomocou headsetu či externého mikrofónu pripojeného pomocou USB-OTG (vyžaduje Android 5.0 a vyšší). Nahrávky zaznamenané pomocou tejto aplikácie môžete zdieľať so svojimi priateľmi alebo zálohovať na svoje účty Disku Google či Dropboxu.

Verzia: 1.3.13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.13
Aktuálna cena: Zdarma

Dictaphone

Treťou aplikáciou v poradí je Voice recorder – Dictaphone. Táto bezplatná aplikácia poskytuje priam okulahodiace prostredie s jednoduchým ovládaním. Zaujímavou funkciou je automatické spozorovanie a vymazanie tichých miest v rámci jednej nahrávky. Poteší tiež funkcia zníženia veľkosti samotnej nahrávky či možnosť synchronizácie so službami Disk Google alebo Dropbox. Prehľad vo svojich záznamoch potom môžete mať pomocou vytvorenia zoznamu obľúbených nahrávok.

Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma

MDroid Sound Recorder

Aplikácia Sound Recorder od tvorcov MDroid Apps je šikovným nástrojom na zaznamenávanie vašich hlasových poznámok, rozhovorov,či iných dôležitých informácií. Ponúka klasické nahrávacie formáty a navyše mp4, 3GP a WAV. Zaujímavosťou je nahrávanie so zhasnutou obrazovkou či výber predného alebo zadného mikrofónu pre nahrávanie. Samozrejmosťou ostáva takisto podpora cloudových úložísk.


Parrot – Voice Recorder

Aplikácia Parrot je ideálna pre používateľov, ktorí hľadajú plnohodnotnú náhradu diktafónu do svojho Android smartfónu. V ponuke je intuitívne ovládanie troma jednoduchými klikmi pre zaznamenávanie a ukladanie nahrávok. Aplikácia ponúka prehľadný zoznam všetkých nahrávok s údajmi o čase a dĺžke, zaujímavosťou je zoradenie do podoby kalendára nahratých záznamov. Poteší funkcia nahrávania zvuku vo vysokej kvalite predovšetkým pre nahrávky hudobného charakteru. K dispozícii je aj zdieľanie na cloudové úložíská či naozaj široká ponuka nastavení. Prispôsobenie poskytuje takisto Pro verzia aplikácie, ktorá za jednorázový poplatok ponúka nahrávanie telefónnych hovorov prípadne nastavenie časového rozpätia, kedy má telefón začať/skončiť nahrávanie. Pridanou hodnotou je podpora nositeľnej elektroniky so systémom Android Wear.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj : phonearena.com

4.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+