MojAndroid

Svet mobilných operátorov je neustále horúcou témou aj medzi našimi čitateľmi. Len minulý rok sme na tému operátori napísali skoro stovku článkov. Dnes na Slovensku pôsobia štyria plnohodnotní hráči: Orange, Telekom, O2 a 4ka, ktorých dopĺňajú aj ďalší tzv. virtuálni operátori ako sú Juro, Fun Fón či Tesco Mobile. Ak by ste si chceli pripomenúť všetky novinky, prečítajte si naše veľké zhnutie: Slovenskí operátori v roku 2016: V znamení rozširovania 4G a štvrtého operátora.

Pomôžte vybrať najlepšieho

Vybrať si toho najlepšieho operátora je častokrát o prioritách každého jedného zákazníka. Niektorí vyžadujú viac mobilných dát, iní zas viac voľných minút a SMS správ. Navyše, získať tu najvýhodnejšiu ponuku je niekedy obtiažne a častokrát vyžaduje podstúpenie viacerých trikov.

Pri rozhodovaní určite zavážia aj skúsenosti vás, zákazníkov, ktorí pravidelne navštevujete web MojAndroid.sk. Vaše skúsenosti s mobilnými operátormi sme sa rozhodli zozbierať a zistiť, ktorý z nich je najlepší, a ktorého by ste odporúčali vy. A podeliť sa nemusíte len o svoje pocity a skúsenosti, ale aj o špeciálne ponuky, ktoré operátor ponúkol práve vám.

=> Hlasovať v ankete <=

Vyhrajte paušál na pol roka

Troch z vás, ktorí sa zapoja do hlasovania, odmeníme aj navigáciou Sygic a jednému preplatíme polovicu ročných nákladov na mesačný poplatok paušálu. Hlasovať môžete presne dva týždne od 15.1.2017 do 31.januára 2017.

15.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+