MojAndroid

MP3.sk v Košiciach postupne rastie a otvára pre Vás zákazníkov už svoju 18. predajňu na Slovensku. Táto predajňa bude druhá, ktorá sa otvorí v metropole východu. Pred 4 rokmi sme otvorili predajňu v Optime a veľký záujem zo strany našich zákazníkov nás prinútil otvoriť aj druhú predajňu, ktorá je bližšie a v centre mesta.

Pri príležitosti otvorenia novej predajne sme si pripravili počas najbližšieho víkendu špeciálnu otváraciu akciu, ktorá bude platiť od 2. do 4.2.2019.

Pre všetkých nakupujúcich máme pripravený praktický darček na ich smartfón a dostanú ho úplne zadarmo za akýkoľvek nákup na predajni MP3.SK Aupark

KOMPLETNÁ AKCIOVÁ PONUKA

V novej predajni ponúkame aj náš nový koncept produktov, kompletného príslušenstva na smartfóny – ochranné sklá 3MK, nabíjačky, púzdra od SBS, ale aj rozšírenú ponuku nových alebo bazárových iPhone.

Na každej našej predajni funguje aj výkup mobilov Košice, kde môžete doniesť Váš starý smartfón a využiť ho ako “platidlo” pri nákupe iných produktov z ponuky, prípadne si zobrať peniaze.

Čo sme si pre Vás pripravili počas najbližšieho víkendu v termíne 2.-4.2.2019?

IBA 100 kusov bezdrôtových slúchadiel 7TWS airpod štýl
LEN ZA 9,99 € a týmto nákupom ušetríte až 50%!!

IBA 10 kusov  Apple iPhone 5S 16 GB použitý trieda C
LEN ZA 99,99 € a týmto nákupom ušetríte až 30% !!

IBA 10 kusov  Apple AirPods
LEN ZA 139,99 € a týmto nákupom ušetríte až 22%!!

Ďalšie tajné zľavy budete môcť objaviť, keď sa zastavíte na predajni v Košiciach:-)

1.2.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+