MojAndroid

Vlastníci smartfónov značky Motorola s podporou príslušenstva laptopdock sa môžu v blízkej dobe tešiť na aktualizovanú verziu Webtop softvéru.  Ten v súčasnej verzii umožňuje efektívnejšie využitie telefónu vďaka prispôsobenému používateľskému prostrediu s vlastnými aplikáciami – toto však nefungovalo úplne podľa očakávaní a častokrát sa zasekávalo. Aktualizovaná verzia 3.0 sa má objaviť v smartfónoch od Motoroly, ktoré obdržia aktualizáciu na Android 4.0. V blízkej dobe by sa jej mohli dočkať aj majitelia telefónov Motorola Droid RAZR a RAZR MAXX.

Na rozdiel od predchádzajúcej verzie, ktorá fungovala v modifikovanom linuxovom prostredí, bude Webtop 3.0 využívať natívne prostredie Androidu 4.0. Po zapojení smartfónu k laptopdocku sa tak na displeji zobrazí prostredie Ice Cream Sandwich určené pre tablety – ako vyzerá môžete vidieť aj na videu nižšie.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YooqpOqmT80

Zdroj: phandroid.com

4.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+