MojAndroid

Motorola oficiálne predstavila svoje vlastné inteligentné televízory so systémom Android TV.

Moderné televízory s dobrými parametrami

Tieto smart televízory ponúkajú operačný systém Android TV 9.0. Nechýba im audio s vysokou kvalitou a podporou amphisoundX. Skvelý zvukový výstup ďalej zabezpečí predný bezdrôtový reproduktor DTS TruSurround, ktorý podporuje technológiu MEMC.

Vieme, že Motorola príde aj so 4K verziami televízorov, ktoré ponúknu aj autotunerX. Je to v krátkosti povedané kombinácia HDR10 s Dolby Vision.

Motorola Smart TV

Motorola zaujme cenou

Podľa Android Community, Motorola svoj rad televízorov predstavila na špeciálnej udalosti v Indii. V balení im nechýba gamepad, no zariadenia podporujú aj bezdrôtové gamepady a ďalšie príslušenstvo.

Vo vnútri televízorov sa nachádza plne dostatočný výkon. Spomenieme 2,25 GB RAM, grafiku Mali 450 a 1,1 GHz štvorjadrový procesor (v prípade 4K modelov).

Motorola Android TV teaser

Uhlopriečka televízorov činí od 32 palcov do 65 palcov. Dostupných je zatiaľ šesť modelov: 32-palcový HD ready (179 €), 43-palcový Full HD (319 €), 43-palcový Ultra HD (383 €), 50-palcový Ultra HD (435€), 55-palcový Ultra HD (511 €) a 65-palcový Ultra HD (830 €).

Ich predaj začne na Flipkart počiatkom 29. septembra. Predpokladáme, že to bude v čase, kedy dôjde k predstaveniu očakávanej OnePlus TV.

Náš tip
Google Stadia: streamovanie hier príde budúci rok aj na Android TV
21.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+