MojAndroid

Koľko rokov prešlo od doby, keď ste si zaobstarali váš prvý mobilný telefón? 10? 15? Viac? My sme sa v našom poslednom videu pozreli na mobilné telefóny, ktoré sú staršie ako väčšina našej redakcie.

Vo videu sme sa venovali naozaj rôznym ročníkom výroby. Začali sme úplne najstaršími telefónmi, ktoré mali “kufríkovú” konštrukciu. Viac ako na súčasné smartfóny sa podobali na pevnú linku, ktorú mala batériu a bolo ju možné nosiť so sebou.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Samozrejme, nevynechali sme ani ikonické vyklápačky s vysúvacou anténou, ktoré svojho času dominovali množstvu amerických filmov z konca 90. rokov a začiatku 21. storočia. Dostali sme sa až k skutočným štýlovkám akou bola napríklad Motorola RAZR V3 – najpredávanejší vyklápací telefón v histórii. Všetky tieto telefóny boli niečím výnimočné a mnohé z nich sú známe dodnes. Čo myslíte, boli telefóny zaujímavejšie pred 10 či 15 rokmi,alebo sú atraktívnejšie súčasné smartfóny? Dajte nám vedieť v diskusii pod komentárom :-)

28.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+