MojAndroid

Google po akvizícii Motoroly v roku 2011 neurobil za niekoľko rokov veľa viditeľných zmien. To by sa však malo už v najbližšej budúcnosti zmeniť. Prvým krokom v ústrety nového vplyvu spoločnosti je nové logo, ktoré sa po prvýkrát objavilo na technologickej konferencii Techweek v Chicagu. Logotyp spoločnosti Motorola prešiel niekoľkými zmenami, ktoré ho robia viac Googlovské. Slávne “M” zostalo aj naďalej zachované, odstránené bolo červené pozadie v jeho okolí a nahradené len jednoduchým viacfarebným kruhom. Nadpis Motorola je teraz tvorený menej výrazným písmom a nachádza sa pod ním aj dodatok v podobe slovného spojenia “a Google company“, čo v preklade znamená len “Google spoločnosť“.

motorola logo

Tento rok sa očakáva, že Motorola vydá svoj vôbec prvý smartfón Moto X, ktorý je už vytvorený pod vplyvom internetového giganta. Zatiaľ známe parametre naznačujú, že nepôjde o preborníka vo výkone, ale ani v iných parametroch. Motorola Moto X by mohla zaujať svojou cenou, výbornou odladenosťou a softvérovými funkciami. Čím bude chcieť Google naozaj pritiahnuť pozornosť zatiaľ s istotou nevieme povedať, no dozvedieť by sme sa to mohli už toto leto.

Náš tip
Motorola Moto X má mať 10Mpix fotoaparát, dvojjadrový procesor

Zdroj: verge

27.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+