MojAndroid

Pred časom uzrela svetlo sveta prvá snímka pripravovaného smartfónu Motorola Edge+. Na snímke je jednoznačne vidieť, akým smerom sa dizajn smartfónu uberá. Nedávno boli zverejnené ďalšie špecifikácie tohto modelu. Podľa portálu droidholic.com má byť tento smartfón vlajkovou loďou spoločnosti Motorola.

Špecifikácie, ktoré sme poznali doteraz

Pred uverejnením parametrov fotoaparátov na zadnej strane už bolo známe, že zariadenie bude disponovať aj 3,5 mm audio jackom. Smartfón by mal byť poháňaný procesorom Snapdragon 865 s podporou 5G sietí. Sekundovať by mu mala RAM s veľkosťou 12 GB. O prísun energie by sa mala starať obrovská, 5170 mAh batéria.

motorola edge plus dizajn

Fotoaparáty hodné vlajkovej lode

Zo snímok bolo doteraz možné vyčítať len počet fotoaparátov a ich umiestnenie. Teraz už poznáme aj podrobnejšie špecifikácie fotoaparátov. Hlavný snímač by mal mať rozlíšenie 108 megapixelov. Fotoaparáty so zhodným rozlíšením má napríklad Samsung Galaxy S20 Ultra alebo Xiaomi Mi Note 10. Druhý z trojice by mal mať rozlíšenie 16 megapixelov a údajne by mal plniť funkciu ultra-širokouhlého snímača. Tretí, s rozlíšením 8 megapixelov by mal byť slúžiť ako teleobjektív.

Vpredu by mal byť 25 megapixelový fotoaparát umiestnený v diere v displeji. Na obrázku sa diera javí ako veľmi malá, no je veľmi nepravdepodobné, že by to takto malo byť aj naozaj. Predpokladáme, že v skutočnosti bude diera približne štandardnej veľkosti, ako je to možné vidieť pri iných smartfónoch.

Kedy bude Motorola Edge+ realitou?

Dátum predstavenia a bližšie špecifikácie bohužiaľ nie sú známe. Aktuálne vieme povedať len to, že spoločnosť by mala svoju vlajkovú loď predstaviť už tento rok.

Náš tip
Motorola one zoom vs Motorola one vision vs Motorola one action | Porovnanie

11.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+