MojAndroid

Spoločnosť Lenovo prináša septembrové bezpečnostné záplaty pre mobilné telefóny moto z a moto z² play v DualSIM aj SingleSIM prevedení z oficiálnej slovenskej distribúcie. Aktualizácia operačného systému opravuje celkovo až 30 rôznych zraniteľností operačného systému Android. Ak vám teda prišla pri moto z notifikácia o dostupnej novej verzii softvéru, mala by mať označenie NPL26.118-20-5 a pri moto z² play má niesť kód NPSS26.118-19-6.

Nezabudlo sa ani na smartfón moto g⁵. Tu je k dispozícii aktualizácia s augustovými bezpečnostnými záplatami a označením verzie SW NPPS25.137-15-11. Ak vám zariadenie aktualizáciu neponúka automaticky, môžete ju manuálne vyhľadať cez Nastavenia – Informácie o telefóne – Aktualizácia softvéru. Pri sťahovaní aktualizácie odporúčame použiť WiFi pripojenie k internetu.

O čom je moto z² play?

Moto Z2 play je tu s 5,5-palcovým Super AMOLED displejom s rozlíšením Full HD. Pod displejom je skener odtlačkov prstov, vo vnútri bije procesor Snapdragon 626. Na naše testovanie sme mali k dispozícii verziu so 4 GB RAM a 64 GB vnútorným úložiskom – a je tu aj slot na microSD kartu. Na zadnej strane sa nachádza fotoaparát s rozlíšením 12 MP a vo vnútri je 3000 mAh batéria. K tomuto smartfónu sa navyše dajú pripojiť aj známe moduly moto mods, ktoré rozšíria rôzne funkcie (fotoaparát, batéria, gamepad…).

Zdroj: Tlačová správa

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+