MojAndroid

V polovici aktuálneho mesiaca sa na internete objavili informácie, ktoré poukázali na možné dve veľkosti budúcej generácie hodiniek Moto 360. Vďaka novej fotografii sa nám naskytol pohľad na menšiu verziu hodiniek v porovnaní s originálom. K dispozícii je aj ďalšia fotografia, ktorá ukazuje jasný pohľad na nové hodinky, vrátane zmeneného umiestnenia hlavného tlačidla.

Ak fotografie skutočne ukazujú budúcu generáciu hodiniek Moto 360, môžeme sa tešiť na niekoľko zaujímavých zmien. V prvom rade sa jedná o zmenšený model, ktorý by mohol byť určený pre ženy. Ďalšou zmenou, ktorú sme načrtli už v úvode je posunuté hlavné ovládacie tlačidlo. Tentokrát by malo byť umiestnené v mieste, kde ciferník ukazuje 2. hodinu namiesto klasického uloženia na 3. hodine.

Podľa dokumentov podaných brazílskej telekomunikačnej agentúre Anatel budú hodinky vybavené bezdrôtovými technológiami Bluetooth LE a Wi-Fi. Žiadne známky o prítomnosti GPS modulu však neboli spomenuté, no pevne veríme, že bude ich súčasťou. To by sme sa definitívne mali dozvedieť na veľtrhu IFA v Berlíne, ktorý sa koná už o pár dní.

moto-360-and-moto-360s.0

Zdroj: The Verge

28.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+