MojAndroid

Predstavujeme vám Moov, nového inteligentného osobného trénera. Ten bol navrhnutý tak, aby váš stav dôkladne monitoroval aj v čase, keď si ho sami neaktivujete. V praxi to teda znamená, že váš pokrok vám zobrazí po analýze zhromaždených dát a teda až po jeho opätovnom aktivovaní. Pomôcť vám teda môže aj obyčajná chôdza a podobne.  Moov navyše sám vyhodnotí kvalitu vašej vykonanej práce, čo by vás mohlo “nakopnúť” k ešte lepším výkonom.

Moov

Moov je pritom pomocníkom až pri 5 športových aktivitách. Menovite to sú beh, plávanie, silový tréning, kardio box a cyklistika. V dohľadnej dobe by tiež mala pribudnúť plnohodnotná podpora jogy a golfu. Toto šikovné zariadenie navyše sleduje cviky profesionálov a vďaka tomu vás upozorní na to, čo robíte zle. Senzory tiež sledujú váš postoj, vďaka tomu sa do budúcna vyvarujete chybám, ako je nesprávne vzpriamenie pri behu, alebo nesprávne zaberanie rukami pri plávaní. Moov je navyše natoľko inteligentný, že vás naučí, ako kompenzovať prípadné zranenia, ktoré vás postretnú.

MoovBoxing

Moov je pri týchto všetkých funkciách aj kompaktný. Predávať sa bude vo forme náramku s 1,5-palcovým bližšie nešpecifikovaným displejom, ktorý bude plne kompatibilný s aplikáciou Moov vo vašom smartfóne. Moov ponúka ďalej aj funkcie akcelerometra, gyroskopu, či magnetometra. To všetko s batériou neznámej kapacity, uvádza sa však, že jej výdrž by sa mala pohybovať medzi číslami 8-10 hodín, čo je ideálna výdrž na cvičenie. Moov by sa do predaja mohol dostať už v lete tohto roku, avšak kompatibilný bude zatiaľ len so zariadeniami iOS. Android aplikácia by mala byť k dispozícii až na jeseň. Počiatočná cena sa uvádza 120 dolárov, predobjednať si ho však môžete už teraz, a to za polovicu.

[vc_video title=”Moov” link=”https://www.youtube.com/watch?v=ExhD6UWEV8I”]

Zdroj: Androidauthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+