MojAndroid

Portál MojAndroid.sk vznikol v máji v roku 2010 a od svojho začiatku sme si zaumienili prinášať slovenskému čitateľovi kvalitné, zaujímavé a aktuálne novinky zo sveta mobilného operačného systému Android. Počas svojho, ešte pomerne krátkeho pôsobenia na trhu sme si však aj vďaka novým a atraktívnym aktivitám (organizácia Android Roadshow, hlasovanie Android Roka a súťaž o najlepšie Android aplikácie Android Code a ďalšie) dokázali osloviť a zaujať nejedného čitateľa, fanúšika mobilného telefónu a systému Android.

Vždy sme sa radi podelili o dobré správy s našimi čitateľmi a v tomto momente máme opäť dôvod na radosť. Web MojAndroid.sk pokoril magickú hranicu pol milióna návštev mesačne. Znamená to, že za mesiac september sme na stránke zaznamenali viac ako 510,000 návštev.

Najčítanejší Android portál na Slovensku

MojAndroid.sk je najnavštevovanejšia stránka o Androide na Slovensku. Navyše patríme medzi TOP 3 najväčšie slovenské stránky o mobiloch. MojAndroid.sk mesačne navštívi už skoro 180,000 návštevníkov a čitateľov. Na našich stránkach sa snažíme pripravovať vždy aktuálny a atraktívny obsah, ktorí si čitatelia za posledný mesiac výrazne obľúbili. V porovnaní s augustovou návštevnosťou sme zaregistrovali nárasť v počte návštev až o 60-tisíc, čo znamená mesačný rast o 18,000 čitateľov.

MojAndroid: navstevnost porovnanie mesiacov august a september (2012)

Najčítanejšie články a recenzie

V mesiaci september sa vám najviac páčili tieto témy a články:

TOP 10 najsťahovanejších Android aplikácií

Najčítanejšie články a exkluzívne recenzie:

Acer CloudMobile white
Acer CloudMobile biela verzia

 

Najobľúbenejšie časti stránky:

  1. Android aplikácie
  2. Android hry
  3. Začíname s Androidom
  4. Katalóg slovenských a českých Android aplikácií
  5. Katalóg Android telefónov 

Zaujímavé štatistiky

A na záver spomenieme ešte zaujímavé štatistiky pre prístupy z mobilných zariadení. V zozname TOP10 sa okrem zariadení s OS Android dokonca objavili aj iPad a iPhone.

Ďakujeme

Veľmi sa tešíme vašej priazni a obľube. Je to zároveň pre nás záväzok a výzva písať stále kvalitné články, prinášať exkluzívne novinky a recenzie a tak pripravovať atraktívny a zaujímavý obsah pre všetkých. Ďakujeme za vašu podporu.

TIP: Na Facebooku máme už viac ako 10,000 fanúšikov, pridajte sa medzi nich aj vy :)

3.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+