MojAndroid

V dnešnom dieli seriálu MôjAndroid.sk TIP si predstavíme jednu výnimočnú aplikáciu, ktorá vám môže pomôcť s organizáciou vášho času. Nejde len o radovú aplikáciu, ale o velikána v oblasti “to-do” aplikácií – Remember The Milk. Je tomu pár dní, čo aplikácia dostala update a sním aj nové užívateľské prostredie. Okrem prostredia pribudla ešte jedna príjemná vec – bezplatnosť. Aplikácia je teda od 17. októbra prístupná pre všetkých bezplatne v ochudobnenej verzii. Ak by ste chceli využívať PRO verziu, vyjde vás to na $25/rok. Poďme si bližšie predstaviť funkcie tejto aplikácie.

Remember The Milk je názov nielen pre aplikáciu na mobilné platformy, ale aj pre internetovú službu, ktorá tak rozširuje možnosti využitia tejto “to-do” aplikácie. Samozrejmosťou je synchronizácia týchto dvoch zložiek, ktorá je v bezplatnej verzii možná bohužiaľ len raz za 24 hodín. Inak aplikácia umožňuje prácu so svojimi úlohami všade na cestách a umožňuje triedenie úloh podľa lokalít, priorít, termínov, časových úsekov, opakovaní, zoznamov, tagov, atď. Výhodou tejto aplikácie je aj možnosť vyhľadať si poznámku či úlohu, ktorá sa vyhľadávaním stáva aj položkou v Smart liste. Tak si môžete položku opakovane nájsť ešte rýchlejšie a naplánovať si jej realizáciu.

Aplikácia v PRO verzii disponuje aj widgetom a na plochu si okrem neho môžete dokonca umiestniť aj vami vytvorené zložky s úlohami alebo jednotlivé položky samostatne. Po spustení aplikácie sa vám zobrazia úlohy dnes, zajtra, tento týždeň, zoznamy, tagy a lokality. Ak sa rozhodnete zakúpiť si PRO verziu, okrem odkazov na domácej obrazovke získavate aj neobmedzenú možnosť synchronizácie, možnosť synchronizovať aplikáciu na viacerých zariadeniach zároveň, upozornenia na úlohy a ďalšie nadštandardné funkcie. Prostredie tejto aplikácie si môžete prezrieť aj v nasledovnom videu:

Remember The Milk
Remember The Milk
Verzia 2.0.1 (17. 10. 2011)
Veľkosť 3,7 MB
1.5+

Zadarmo

 

27.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+