MojAndroid

Cez víkend ste mohli hlasovať za jeden z článkov uverejnených MojAndroid.sk blogermi a dopomôcť  im tak k získaniu Android trička z nášho eshopu. K získaniu ceny stačilo napísať článok na náš MojAndroid.sk blog a zaujať jeho obsahom čitateľov našej stránky.Výhercom blahoželáme a budeme ich kontaktovať prostredníctvom emailu.

Článok Autor Hodnotenie

Android Aplikácia Shooty

TOMAS KLEMA 50

Používateľská recenzia Samsung Galaxy S – hodnotenie 9/10

MATEJ VANČÍK 30

Prebudenie pocitaca androidom

OLDO 20

Ak máte záujem stať sa blogerom, vytvorte si svoj vlastný účetnapíšte prvý článok. Chceme vás aj touto cestou povzbudiť, aby ste napísali aj o jednoduchých veciach, ktoré sa vám podarili s vašim Android telefónom. MojAndroid blogy nie sú iba priestorom pre recenzie a návody, ale aj pre užitočné drobnosti, vaše postrehy, úspechy, a podobne. Všetky Môj Android blogy nájdete na tejto adrese.

5.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+