MojAndroid

Nákup nových aplikácií a hier pre mobilný operačný systém Android môže byť pre niektorých používateľov drahá záležitosť. Našťastie Google poskytuje možnosť kúpiť si aplikáciu v obchode Google Play, vyskúšať ju na 15 minút či je podľa vašich potrieb a ak nie, vráti vám peniaze. Takýmto spôsobom sa uistíte, že váš nový prírastok v zbierke je naozaj kvalitne spracovaný a spĺňa účel, na ktorý bol vytvorený. Na trhu sa však objavila nová služba s názvom Mobiroo, ktorá umožňuje za mesačný poplatok nakupovať tie “najlepšie aplikácie a hry” založené na výborných používateľských hodnoteniach a recenziách.

Mobiroo nakup aplikacii za mesacny poplatok

Internet je plný rôznych služieb, ktoré ponúkajú multimediálny obsah, odbornú pomoc, návody a iné,  za mesačný poplatok. Jednoducho sa zaregistrujete, zaplatíte poplatok a využívate to čo vám ponúkajú s tým, že v akomkoľvek bode môžete zrušiť svoje predplatné. Podobným spôsobom pracuje aj Mobiroo, ktorý ponúka stovky kvalitných aplikácií rovnako za mesačný poplatok 4,99 dolárov, no na úvod zaplatíte len 2,49 dolárov. Stránka sľubuje 14-dňový prístup zdarma po registrácii, no nám bolo ponúknutých len 7 dní. Na svojich Android zariadeniach je nutné navštíviť stránku www.mobiroo.com a stiahnuť ponúkanú aplikáciu. Po registrácií získate prístup k všetkým dostupným hrám a aplikáciám.

Mobiroo android aplikacie a hry za mesacny poplatok Mobiroo android aplikacie a hry za mesacny poplatok Mobiroo android aplikacie a hry za mesacny poplatok

Službu Mobiroo sme vyskúšali, no musíme povedať, že sme očakávali lepší výber aplikácií takže nečakajte žiadne prémiové tituly. Aplikácie a hry ktoré nás zaujali sú: GRave Defense HD, Jump Desktop, Another World, Tiki Towers 2, NodeBeat, Pocket RPG, Expendable Rearmed, Hovernote a HDR Camera+. Avšak neprešli sme celú ponuku aplikácií a je možné, že objavíte ešte veľa ďalších kvalitných titulov. Aj napriek tomu sa službu rozhodne oplatí aspoň vyskúšať na pár dní. Autori sľubujú neustále pridávať nové tituly, takže sme zvedaví, čo si pre nás ešte pripravia.

Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+