MojAndroid

Orange Android Roadshow 2014 sa po stretnutí v Prešove presunula aj do mesta Prešov. Ako už býva zvykom, ani tu nechýbali pekné dievčatá, ktoré zaujímajú najnovšie zariadenia a zaujímavosti zo sveta operačného systému Android. Tie, ktoré mali dostatok odvahy sa mohli odfotiť a zapojiť sa tak do našej súťaže Miss Android Roadshow, v ktorej čitatelia vyberú najsympatickejšie dievča z akcie. Tento rok nám spoločnosť HTC do súťaže venovala Android smartfón HTC One mini 2, ktorý dostane výherkyňa finálneho kola. Dnes spúšťame hlasovanie zo stretnutia vo Zvolene.

Ďalšie stretnutie fanúšikov Androidu sa bude konať 22. novembra v  Trnave. Prihlásiť sa môžete na stránke www.androidroadshow.sk.

tlacidlo-miss-copy copy

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Zvolen

Do súťaže vo Zvolene sa zapojilo celkom 9 dievčat, ktoré sme odfotili s našim maskotom Androidkom. Hlasovať za najsympatickejšie dievča môžete v ankete na stránke www.androidroadshow.sk. Z každého mesta sa vyžrebuje najkrajšie dievča podľa čitateľov, ktoré bude pokračovať vo veľkom finále. Tam sa stretnú najkrajšie dievčatá z každého mesta a vyžrebuje sa jedna výherkyňa HTC One mini 2.

Nezabúdajte, že hlasovať je možné len raz. Všetky duplicitné hlasy budú vymazané.

Náš tip
RECENZIA | HTC One mini 2 – krásny, dobrý, ale drahý mini

Do finále postupuje…

Hlasovanie o najkrajšie dievča z mesta Zvolen je ukončené a poznáme už aj výsledky. Najsympatickejšou Zvolenčankou, ktorá sa zúčastnila akcie Orange Android Roadshow 2014 sa stáva Dominika Vilmová. Dominika týmto postupuje do celonárodného kola, ktoré vyhodnotíme začiatkom budúceho roka.

Miss-zvolen-Android-Roadshow-7

2.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+