MojAndroid

Stretnutie Android fanúšikov Telekom Android Roadshow 2013 nie je len záležitosť pánov. Na akcii sa objavujú aj dievčatá, ktoré majú záľubu v technologických novinkách, prípadne len sprevádzajú svojich partnerov.  Miss Android Roadshow je súťaž o najsympatickejšie dievča na akcii. Tento rok nám spoločnosť SONY do súťaže venovala nový SONY Xperia Z, ktorý dostane jedna z dievčat. Spúšťame hlasovanie v Bratislave.

Náš tip
Fotogaléria: Telekom Android Roadshow 2013 Bratislava

Sony-Xperia-Z-1
Sony Xperia Z

Telekom Android Roadshow 2013 pokračovala v hlavnom meste. Do súťaže MISS sa zapojilo 8 dievčat,  ktoré sa odfotili s našim maskotom Androidkom pri stánku SONY.  Spúšťame hlasovanie a vy máte možnosť vybrať najsympatickejšie dievča z Bratislavy, ktoré postúpi do celoslovenského finále. Hlasovanie bude prebiahať pomocou formulára, trvať bude presne dva týždne od dnešného dňa 26.júna do 10.júla.

1. Jana B. Android-Roadshow-BA-Miss-Jana
2. Jana M. Android-Roadshow-BA-Miss-JanaM
3. Nicol B.  Android-Roadshow-BA-Miss-Nicol
4. Jana V.  Android-Roadshow-BA-Miss-JanaV
5. Monika S.  Android-Roadshow-BA-Miss-Monika
6. Beáta Ž.  Android-Roadshow-BA-Miss-Beata
7. Nikola Š.  Android-Roadshow-BA-Miss-Nikola
8. Jana J.  Android-Roadshow-BA-Miss-JanaJ

Hlasovanie

Spustili sme hlasovanie a vy môžete poslať svoj hlas najsympatickejšiemu dievčaťu z Bratislavy. Stačí vyplniť tento dotazník. Hlasovať môžete len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.

Update 11.7.2013: Hlasovanie bolo ukončené. Výsledky opäť zverejníme v časopise Android Magazín (07-2013).

Náš tip
Android Magazín: Slovenský lifestylový mesačník o Androide [Máj 2013]
26.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+