MojAndroid

Spoločnosť Misfit predstavila na výstave CES 2015 novú inteligentnú LED žiarovku ako ďalší produkt z ich portfólia na rok 2015. Žiarovka dokáže komunikovať s ďalším inteligentným príslušenstvom tejto značky a medzi jej funkcie patrí napríklad imitácia západu či východu slnka (podľa vášho spánku, začne svietiť keď spíte “ľahkým spánkom”) alebo vytvorenie špeciálnej svetelnej atmosféry. Slúžiť môže aj ako svetelný alarm. Samozrejmosťou je aj možnosť kombinovania akejkoľvek farebnej kombinácie, pričom ovládanie žiarovky môžete vykonávať cez natívnu iOS a Android aplikáciu alebo pomocou aplikácie pre domáci ovládač Logitech Harmony. Táto žiarovka je ekvivalentom klasickej 60W žiarovky.

misfit-bolt-1

Žiarovka Misfit Bolt je vyrobená z hliníka, ktorý dobre odvádza jej teplo a na jej fungovanie nepotrebujete žiadny ďalší hub. Zaujímavou je aj cena, ktorá je oficiálne stanovená na 50 dolárov, čo sa na našom trhu môže ľahko zmeniť na 50 EUR. Aj tak ale ide o pomerne dobrý pomer ceny a funkcií, aj keď sú na trhu aj lacnejšie alternatívy, napríklad od spoločnosti Prestigio.

misfit-bolt-2

Zdroj: TechCrunch, Misfit

7.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+