MojAndroid

Veľmi podarená puzzle RPG hra Might & Magic: Clash of Heroes bola vydaná v roku 2009 výhradne pre Nintendo DS, no o niekoľko rokov neskôr sa objavila aj na konzolách Xbox 360 a PlayStation 3, s upravenou HD grafikou. Podľa najnovších informácií pokračuje herné štúdio Ubisoft v expanzii tejto hry a len nedávno oficiálne oznámilo, že mobilná verzia pre konkurenčnú platformu iOS bude dostupná už 24. januára. Správa síce neobsahuje informácie o Androide, no spoločnosť Tag Games, ktorá má na starosti jej vývoj prezradila, že verzia pre Android je v prípravách a dátum jej vydania bude ešte oznámený.

might & magic clash of heroes

V hre Might & Magic: Clash of Heroes budete mať k dispozícií päť statočných postáv, pričom každá reprezentuje určitý klan vesmíru Might & Magic. Vašou úlohou bude bojovať voči démonickým zjaveniam, ktoré ovládli ríšu Ashen. Namiesto toho, aby ste bojovali v klasickej zostave 1 vs. 1, v Clash of Heroes budú vždy proti sebe čeliť malé armády. Budete budovať skupiny ofenzívnych a defenzívnych postáv a vyvolávať rôznych spojencov, ktorí vás podporia v boji.

O vydaní Might & Magic: Clash of Heroes v obchode Google Play vás budeme určite informovať. Zatiaľ si môžete pozrieť video z pripravovanej iOS verzie:

Zdroj: Phandroid, Pocketgamer

23.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+