MojAndroid

Spoločnosť Microsoft predstavila v obchode Play jednu veľmi zaujímavú aplikáciu, ktorá bude užitočná pre všetkých užívateľov, ktorí uvažujú nad prechodom na platformu Windows. Tá má svoje vlastné výhody, no užívateľov najviac odrádza nedostatok aplikácií. Titul AppComparison vám tak ukáže, ktoré z vašich aplikácií sú už dostupné aj pre Windows Phone a vy sa tak budete vedieť lepšie rozhodnúť, či už prišiel čas prejsť na konkurenčnú platformu.

Aplikácia funguje veľmi jednoducho – po nainštalovaní si vyberiete kategórie aplikácií, o ktoré máte záujem. Po chvíľke čakania sa zobrazí zoznam aplikácií, ktoré sú priamo dostupné v obchode s aplikáciami pre Windows Phone, prípadne budú zobrazené podobné alternatívy. Vy si tak budete môcť spraviť lepší prehľad o tom, ktoré tituly už sú dostupné vo Windows Phone a rozhodnúť sa, či už môžete bez obmedzení vyskúšať túto platformu.

microsoft-appcomparison-1 microsoft-appcomparison-2 microsoft-appcomparison-3

Aplikácia napĺňa svoj účel a skutočne vám pomôže lepšie si premyslieť váš ďalší krok. Ťažko ale povedať, či to Microsoftu pomôže, pretože v obchode s aplikáciami tu stále chýbajú niektoré esenciálne tituly, ktoré na Androide používajú milióny užívateľov. Pre tých je ale tento titul výhodný – jednoducho stačí, keď si z času na čas skontrolujú dostupnosť aplikácií a nemusia kvôli tomu prehľadávať obchod. Zoznam titulov je presne prispôsobený tomu, čo používate na svojom Android zariadení, a tak bude mať každý užívateľ k dispozícii iba relevantné informácie.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

21.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+