MojAndroid

Nová vlajková loď Samsungu určite púta pozornosť mnohých technologických nadšencov, ale aj bežných používateľov, ktorí si potrpia na tom, aby vo svojom vrecku mali vždy to najlepšie. Juhokorejský výrobca príde každý rok aj so sériou reklám, ktoré sa niekedy vymykajú štandardu. Okrem toho, že občas rád podpichne konkurenciu v reklamných videách, tak sa rád ukazuje aj na billboardoch. No a tento rok poňal výrobca túto druhú možnosť v skútočne veľkolepom štýle. Gigantický billboard v tvare najnovšieho Galaxy S7 edge totižto umiestnil na budovu v Moskve, a to na celú jej výšku!

Nejde pritom len o pasívny typ billboardu. Samsung si dovolil zájsť o niečo ďalej a celú plochu pokryl LED panelmi, ktoré zobrazujú informácie o zariadení. Ak by vás zaujímali podrobnosti, tak billboard je až 80 metrov vysoký a 40 metrov široký. Viditeľný je aj z väčšej vzdialenosti a umiestnený je strategicky na jednej z najfrekventovanejších moskovských ciest, ktorá spája centrum mesta s letiskom Sheremetyevo International Airport. Samsung tvrdí, že v okolí budovy denne prejde viac ako 800-tisíc ľudí. To, koľko takáto reklama Samsung bude stáť je otázne. Jedno je však isté, lacné to určite nebude.

 

23.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+