MojAndroid

Svet sa mení. Dokazuje to aj najnovší počin, ktorý urobil McDonald v USA a Kanade. Namiesto hračiek si tam deti nájdu vo svojom Happy Meal fitness tracker. Samozrejme, nejde o plnohodnotné hodinky, ale len o jednoduchý krokomer, ktorý ukáže deťom, koľko krokov za deň urobili. Pre McDonald ale ide o revolučnú zmenu. Začalo ich žrať svedomie?

mcdonald-pedometer-1

Krokomery, ktoré rozdáva McDonald k detskému menu, nie sú nejako extrémne presné. Už keď ho vyberiete zo škatule zistíte, že sú na ňom započítané kroky, ktoré tracker zaznamenal pri zatrasení balením. Aj napriek tomu si ale myslíme, že ide o praktickejší darček ako hračku, na ktorú deti častokrát zabudnú po pár minútach. Určite by sme však privítali podobné odmeny aj pri menu pre dospelých. Čo tak externú batériu, univerzálne púzdro na mobil alebo jednoduchý stojan k dvojitému Big Macu?

Zdroj: USAToday, Mashable

18.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+