MojAndroid

Medzi najpoužívanejšie mapové služby by sme bez debaty mohli označiť Google mapy alebo komunitný Waze. Práve tieto majú spomedzi používateľov najväčšie zastúpenie po celom svete a vďaka svojim funkciám sú používané na dennej báze. V Európe si však určitú časť odtrhla aj veľmi podarená mobilná aplikácia HERE od fínskej spoločnosti Nokia. Tá dostala pred niekoľkými hodinami významnú aktualizáciu, ktorá sa týka každého kontinentu.

Aktualizácia prináša podporu turn-by-turn navigácie do nových regiónov a tiež zlepšuje pokrytie máp v ďalších krajinách. Ďalšie vylepšenia sa týkajú detailnejšieho zobrazenia jazier, riek a rybníkov a vylepšené bolo aj sledovanie verejnej dopravy v mestách Kaohsiung, Taipei, Curitiba, Rio de Janeiro, Sao Paulo a Singapure pre presné zobrazovanie metra, vlakov a električkových liniek.

Podľa spoločnosti Nokia sú zmeny veľmi rozsiahle, takže ak používate mapy HERE, odporúčame vám aplikáciu aktualizovať na najnovšiu verziu. V prípade, že ste mapy od Nokie ešte nevyskúšali, môžete si ich nainštalovať napríklad prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 2.0.12056
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.12056
Aktuálna cena: Zdarma

sing2_imp

12.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+