MojAndroid

Nedávny prieskum uskutočnený spoločnosťou Edelman Berland ukazuje, že niektorí majitelia iPhonov by prešli na najnovší vlajkový model Samsung Galaxy S6 v prípade, ak by mal nižšiu cenu. Prieskum však tiež ukázal, že väčšina majiteľov je lojálnych k ich súčasným smartfónom. Do prieskumu sa zapojilo celkom 1050 účastníkov vo veku 18 rokov a viac.

Spomínaný prieskum ukazuje, že spomedzi vlastníkov mobilných zariadení od Apple by na najnovšiu vlajkovú loď od Samsungu prešlo celkom 24% respondentov a to v prípade, ak by ho získali zadarmo. 16% z nich uviedlo, že by prešli len ak by sa Galaxy S6 predával za nižšiu cenu. Ďalších 21% by prešlo na model od Samsungu v prípade, ak by mal väčšiu batériu. Väčšia veľkosť obrazovky by prilákala 18% respondentov a 16% respondentov uviedlo, že by prešli z iPhonu nech sa stane čokoľvek.

A čo vy, prešli by ste z aktuálneho smartfónu na najnovší model? V akom prípade?

iphone-samsung-survey-620x339

Zdroj: sammobile

13.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+