MojAndroid

Na portáli Kickstarter sa objavil zaujímavý projekt MagCable, ktorý sľubuje, že vášmu zariadeniu pridá podporu pre pripojenie magnetického kábla. Projekt je na portáli už nejaký čas a keďže už vyzbieral potrebné množstvo financií, teraz máte aj vy možnosť ešte niekoľko hodín ho podporiť a zabezpečiť si prístup k úplne prvým produktom, ktoré firma vyrobí.

Kábel funguje veľmi jednoducho – do konektoru na vašom smartfóne vložíte špeciálny doplnok, ktorý sem presne pasuje. Zároveň slúži ako vstup pre magnetický kábel, ktorý tiež obdržíte od výrobcu tohto zariadenia. Vďaka tomu budete môcť vaše zariadenie nabíjať šikovným magnetickým káblom, ktorý sa k príslušnej koncovke pripne veľmi ľahko a jednoducho a vy sa nebudete musieť zaoberať správnym zasunutím microUSB kábla, resp. nabíjacieho kábla pre zariadenia od spoločnosti Apple, keďže kábel je dostupný aj pre iPhony a iPady.

https://youtu.be/PfkOtbYbIVI

Ak patríte medzi malú skupinu užívateľov, ktorí vlastnia zariadenie s konektorom USB-C, máte smolu a tento zaujímavý kábel využiť nemôžte. Ak ale patríte do väčšinovej skupiny užívateľov a chceli by ste svojmu zariadeniu pridať takýto zaujímavý doplnok, teraz máte skvelú príležitosť. Projekt už na portáli Kickstarter vyzbieral potrebné množstvo financií a teraz zostáva do konca financovania iba niekoľko hodín. K dispozícii máte ešte niekoľko možností pre podporu projektu, pričom kábel vás vyjde na približne 15 USD – 18 USD v závislosti od toho, aký balíček si vyberiete.

Zdroj: Kickstarter via PhoneArena

16.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+