MojAndroid

České herné štúdio Madfinger Games zrejme netreba nikomu predstavovať. Ak by ste aj nevedeli, kto sa za týmto názvom skrýva, určite sa rozpamätáte, ak spomenieme niektoré z hier, ktoré ma toto štúdio na svedomí – Dead Trigger, Dead Trigger 2, Shadowgun či Samurai II: Vengeance. Všetko sú to extrémne populárne tituly, pričom práve hry Dead Trigger so zombie tematikou patria medzi najobľúbenejšie mobilné FPS hry vôbec.

Náš tip
Aktualizácia pre Dead Trigger 2 pridáva nové zbrany 

V obchode Play sú teraz vo výpredaji všetky platené hry od tohto štúdia. Týka sa to titulov Shadowgun a Samurai II: Vengeance, ktoré kúpite v akcii za 1,07 EUR. Zľavy a špeciálne akcie ale neobišli ani fanúšikov ostatných hier. V obľúbenej hre Dead Trigger 2 sú vybrané nákupy zlacnené až o 50 %. Ak by vám nestačila skvelá grafika, obrovské množstvo dostupných misií a možností na vylepšovanie, možno vás presvedčí práve aktuálna akcia. Tá ale prebieha iba tento týždeň, takže sa budete musieť poponáhľať. Od 15. do 17. mája tiež prebieha špeciálny narodeninový turnaj v hre Dead Trigger 2, v ktorom môžu hráči získať zadarmo prostriedky pre neskorší nákup vylepšení v hre.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: 4,69 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 4,69 €

Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: 3,09 €
Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: 3,09 €

Ak patríte medzi fanúšikov hier od tohto českého štúdia, v týchto dňoch máte skvelú príležitosť ponoriť sa ešte hlbšie do napínavých bojov a príbehov v hrách od Madfinger Games. Myslite ale na to, že akcie sú časovo obmedzené a ak budete dlho rozmýšľať, výhodná ponuka možno zmizne.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Madfinger Games via Android Community

15.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+