MojAndroid

Spoločnosť LG, ktorá sa v posledných rokoch vyznačovala skôr slabšou podporou pre svojich zákazníkov a meškaním aktualizácií s novšími verziami Androidu, sa v poslednom roku dostala na vrchol vďaka výrobe smartfónu Nexus 4. Spolupráca s Googlom jej veľmi prospela, a preto niet vôbec divu, že by LG chcelo vyrobiť aj ďalšie Nexus zariadenie. A Google mu to zrejme dovolí.

Nexus 4_04

Podľa denníka Korea Times pracuje LG-Google tím na ďalšom zariadení s označením Nexus. Malo by ísť o smartfón so zatiaľ neznámymi parametrami, povráva sa však, že by mal mať niečo spoločné s novou radou zariadení Optimus G. LG plánuje s Googlom spolupracovať aj v budúcnosti, pričom sa hovorca spoločnosti vyjadril, že plánujú participovať na projektoch ako Google Glass, či Google TV. Nových zariadení, ktoré by touto spoluprácou mohli vzniknúť, sa však dočkáme zrejme až neskôr v tomto roku, nakoľko sa Google vyjadril, že na plánovanej konferencii Google I/O nepredstaví nový Nexus smartfón.

 Zdroj: Engadget

4.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+