MojAndroid

Výrobcovia android telefónov sa neustále predbiehajú v predstavení nových míľnikov v technológiách. Predháňajú sa v procesoroch, rozlíšeniach displejov, rozmeroch a v poslednom čase aj v tom, kto uvedie na trh skener odtlačkov priamo v displeji. Spoločnosť LG sa u najnovšieho top modelu LG V30 bude pyšniť ako prvá fotoaparátom so svetelnosťou f/1.6.

Ten by mal oproti konkurencii so svetelnosťou f/1.8 (napr. iPhone 7) prijať o 25 % viac svetla. To by spolu s laserovým autofokusom, optickou a elektronickou stabilizáciou malo sprostredkovať oveľa ostrejšie a vernejšie fotografie. LG V30 bude osadený duálnym širokouhlým fotoaparátom, teda dvojicou snímačov, z ktorých druhý bude mať svetelnosť f/2.2. Podobne ako u predchodcu bude plusom možnosť širokouhlých fotografií.

Rad V od LG sa vždy snažil priniesť novinky v multimédiách. Zatiaľ čo prvý model V10 sa taktiež zameriaval na fotoaparát, druhý V20 priniesol novinku v podobe Quad DAC audia.

Zdroj: TheVerge

11.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+