MojAndroid

Na internet unikli najnovšie obrázky pripravovaného LG V20, ktoré sa objavilo v čírom gumenom puzdre. Obrázky, ktoré zachytávajú toto zariadenie vo vysokom rozlíšení a naozaj z takmer každého uhla, potvrdzujú, ako toto zariadenie bude vyzerať. Spoločnosť Petra, ktorá stojí za výrobou tohto puzdra, tak potvrdila vzhľad tohto zariadenia, ktorý bol čiastočne známy z už zverejnených renderov a uniknutých fotografií.

LG V20 bude prvým smartfónom s predinštalovaným Androidom 7.0 Nougat. Ako ukazujú fotografie, okrem toho ponúkne aj dvojitý zadný fotoaparát a sekundárny displej, ktorý je pre zariadenie z modelovej rady LG V príznačným. Tvar a zafarbenie konštrukcie však napovedá, že by toto zariadenie mohlo byť čiastočne modulárne, rovnako ako LG G5. Novinkou je tiež snímač odtlačkov prstov, ktorý sa nachádza v zadnom kryte. Perforovaný dizajn zadného krytu je vytvorený optickým klamom kvôli puzdru, inak by mal byť kryt hladký a vyrobený z hliníka alebo tvrdeného plastu. Čo na dizajn LG V20 hovoríte vy?

Náš tip
Poznáme oficiálny dátum predstavenia LG V20, nebudeme čakať dlho

Zdroj: Petra

24.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+