MojAndroid

Spoločnosť LG má už vo svojom portfóliu niekoľko zaujímavých smartfónov. Zahnutý displej či dokonca extra displej nie sú žiadnou výnimkou a nič nenaznačuje, že by chcel výrobca tieto trendy zmeniť. Teraz ale unikli informácie o tom, že spoločnosť budúci rok nenaviaže na model so zahnutým displejom LG G Flex 2, ale prednosť dostane nasledovník zariadenia LG V10.

Hovoria o tom najnovšie uniknuté informácie. Tie netvrdia, že LG úplne zanechá túto líniu zariadení, no aspoň zatiaľ sa nástupcu zariadení so zahnutým displejom nedočkáme. Je pravdepodobné, že prednosť dostane nástupca zaujímavého modelu LG V10, ktorý síce bol najskôr braný skepticky, no neskôr obdržal pomerne dobré hodnotenia.

LG V10 Second Screen

Uvidíme, ako sa LG nakoniec rozhodne. V rukách teraz drží zaujímavé tromfy a musí iba odhadnúť, čo užívatelia lepšie ocenia. Ďalšie informácie hovoria o tom, že novú vlajkovú loď LG G5 uvidíme v apríli budúceho roku a v priebehu druhého štvrťroku uvidíme aj nástupcu modelu V10. Všetko je to ešte ale hudba budúcnosti, a tak je potrebné tieto informácie brať so štipkou nadhľadu.

Zdroj: gforgames via GSMarena

15.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+