MojAndroid

Zatiaľ čo niektorí z výrobcov zaznamenali v roku 2014 pokles v predajnosti svojich zariadení, spoločnosti LG sa naozaj darilo. Medziročne stúpol počet predaných zariadení tejto značky až o 25,2% na celkovú sumu 59,6 milióna zariadení, čo je pre tohto výrobcu rozhodne úspechom. Smotanu tohto úspechu môže jednoznačne zlízať vlajková loď LG G3, ktorá si v konkurenčnom boji s ďalšími Android zariadenia počínala naozaj dobre. Spoločnosť preto vkladá tento rok veľké nádeje do jej nástupcu, smarfónu LG G4, ktorý má byť predstavený niekedy v druhom kvartáli tohto roka. Situáciu ohľadom predstavenia tejto mobilnej novinky budeme rozhodne sledovať.

Recenzia-LG-G3-S-2

Rok 2015 bude pre LG aj napriek dobrému štartu ale náročným. Musí totižto súperiť so silným triom výrobcov – Lenovo, Xiaomi a Huawei – ktorí sa tento rok budú snažiť o zabratie čo najväčšej časti trhu. Uvidíme, ako sa ľudia k tohtoročnej ponuke zariadení postavia a či ostanú verní známym značkám alebo sa pustia do bádania niečoho nového.

Zdroj: PhoneArena

23.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+