MojAndroid

Už o mesiac sa začne najväčšia výstava mobilných zariadení v španielskej Barcelone. Na MWC 2016 nebudeme chýbať ani my a každý deň vám odtiaľ budeme prinášať čerstvé novinky. Napríklad aj z tlačovky spoločnosti LG, ktorá sa podľa ich pozvánky uskutoční už 21. februára o 14:00. A to, že sa máme na čo tešiť, indikuje samotná pozvánka s hlavným mottom: “Hra začína…”. Všetko nasvedčuje tomu, že LG na tejto výstave predstaví ďalšiu generáciu svojej vlajkovej lode – LG G5.

lg-mwc-pozvanka

A čo môžeme od LG G5 očakávať? Podľa dohadov by toto zariadenie malo priniesť dva displeje, rovnako ako LG V10, pričom hlavný displej by mal ponúknuť 1440p rozlíšenie. Takisto by mala byť dostupná aj 3 GB RAM, 32 GB úložisko, procesor Snapdragon 820, či špeciálny Magic Slot, do ktorého by ste si mohli pripojiť externú klávesnicu, 360° kameru alebo zvukový zosilňovač. Uvidíme, čo si pre nás nakoniec LG pripraví, no už teraz vieme, že budeme medzi prvými na svete, čo sa to dozvedia. Druhí budete samozrejme vy. ;-)

Zdroj: AndroidPolice

14.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+