MojAndroid

O tom, že nový LG G6 bude predstavený na MWC 2017 koncom februára už niet pochýb. Naznačujú to nielen viaceré uniknuté informácie, ale teraz aj oficiálna pozvánka na tlačovú konferenciu. Tá sa koná 26. februára v Barcelone.

Pozvánka potvrdzuje úniky fotografií, ktoré sme mali možnosť sledovať v uplynulých dňoch. LG G6 by tak mal ponúknuť takmer bezrámikový displej so zaoblenými rohmi displeja. Presne tak, ako sme to mali možnosť vidieť na fotografiách a teraz aj na oficiálnej pozvánke.

Nový LG G6 má údajne prísť s veľkým 5,7-palcovým displejom s pomerom strán 18:9, pričom vypĺňať by mal až 90% plochy prednej strany. Rámiky budú teda skutočne obmedzené na minimum. Ostatné technické parametre novinky nepoznáme, hovorí sa len o možnom použití procesora Snapdragon 835. Aj tu sa však informácie rozchádzajú a najnovšie sa špekuluje o tom, že LG by malo použiť ešte starší procesor Snapdragon 821. Dôvodom má byť veľká zákazka Samsungu, ktorý na začiatok pohltí všetky dodávky novšieho procesora. Táto informácia však zatiaľ nebola potvrdená.

Náš tip
LG láka na nový LG G6. Ponúkne väčší displej, menšie telo a vodeodolnosť

Na záver ešte prikladáme galériu všetkých renderov a fotgorafií, ktoré by mali reprezentovať finálny dizajn novinky.

7.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+