MojAndroid

Spoločnosť LG na svojom facebookovom profile oficiálne zverejnila GIF obrázok, ktorý prezrádza, že LG G5 bude mať always on displej. To znamená, že aj vo vypnutom stave bude zobrazovať piktografické informácie o zmeškaných udalostiach a hodiny. S heslom “Never go asleep while others do. LG G5, Always ON.” chce spoločnosť zaujať používateľov ešte predtým, ako oficiálne predstaví svoju novú vlajkovú loď. To sa má stať už 21. februára na výstave MWC v Barcelone. Tu nebudeme osobne chýbať ani my, a tak vám prinesieme priamo z miesta čerstvé informácie.

Never go asleep while others do.LG G5, Always ON.#LG #LGG5 #G5

Posted by LG Mobile on 9. február 2016

Informácia o always on displeji naznačuje aj to, že LG tento rok zrejme zmení typ displeja vo svojej vlajkovej lodi. Kvôli spotrebe energie je takmer jasné, že sa bude jednať o OLED jednotku, ktorá sa vyznačuje tým, že čierne pixely pri zobrazení úplne vypína. Nič však nie je ešte isté. Je možné, že LG použije inú zobrazovaciu jednotku a príde s niečím úplne novým, revolučným. Každopádne sa na predstavenie tohto zariadenia tešíme a už čoskoro vám o ňom budeme písať priamo z Barcelony.

Náš tip
LG G5 bude predstavený 21. februára

Zdroj: LG (FB)

10.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+