MojAndroid

LG G4 prichádza vybavený veľkou 3000 mAh batériou, ktorá je na rozdiel od zvyšku high-end konkurencie vyberateľná. Nepodporuje však bezdrôtové nabíjanie a internetom sa šírili aj správy o tom, že zariadenie ako také, nepodporuje rýchle nabíjanie Quick Charge 2.0 od Qualcommu. LG však tieto obavy vyvrátil a uistil, že ich najnovší LG G4 túto technológiu podporuje.

Náš tip
Zariadenia s QuickCharge 2.0 sa budú nabíjať oveľa rýchlejšie

LG síce LG G4 nenavrhoval špecificky pre podporu Quick Charge 2.0, no táto technológia je natívne prítomná už v čipe Snapdragon 808, ktorý sa v zariadení nachádza. To znamená, že vo finálnej verzii zariadenia je plne funkčná. Opačným prípadom je dodávaná nabíjačka, ktorá na rozdiel od smartfónu, rýchle nabíjanie nepodporuje. Pre plne využitie technológie tak budete potrebovať zakúpiť ešte aj kompatibilnú nabíjačku.

battery-graphic-opt

Zdroj: pocketnow

 

11.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+