MojAndroid

O tom, že LG G2 mal dostať aktualizáciu na novší Android Lollipop sme sa dozvedeli už dávnejšie, dokonca sme mohli vidieť video, ako tento OS na LG G2 funguje a čo ponúkne. Posledné správy o aktualizácii sa však objavili už v januári, odvtedy sme veľa o nej nepočuli. Až doteraz, kedy nám dostupnosť updatu hlásia aj používatelia na Slovensku. Nový Android 5.0.2 Lollipop je podľa hlásení našich čitateľov dostupný prostredníctvom aplikácie LG PC Suite, cez OTA ho výrobca zatiaľ neponúka. To by sa však mohlo zmeniť v nasledovných dňoch.

Podobne, ako aj na iných zariadeniach, aktualizácia prinesie novú obrazovku pre multitasking s tlačidlom pre vypnutie všetkých aplikácií bežiacich na pozadí alebo vynovenú notifikačnú lištu a ďalšie novinky, vrátane nového Material dizajnu. Ich presný zoznam však momentálne nemáme k dispozícii, a tak neostáva nič iné, len si aktualizáciu nainštalovať a otestovať ju na vlastnej koži.

LG G2 aktualizacia1 LG G2 aktualizacia2 LG G2 aktualizacia3

Za TIP ďakujeme čitateľovi Romanovi

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
18.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+