MojAndroid

LG verejnosti predstavilo tri nové tablety zo série G Pad, ktoré zahŕňajú varianty so 7, 8 a 10,1 palcovým displejom. Spoločnosť tak pôvodný LG G Pad s 8,3 palcovou uhlopriečkou ponúkne v ďalších veľkostiach, čo určite ocení nejeden zákazník, ktorý má záujem či už o väčšiu alebo menšiu verziu tohto tabletu.

Pôvodný G Pad 8.3 je aj teraz nepochybne veľmi zaujímavým zariadením. Za prijateľnú cenu ponúka zaujímavú hardvérovú špecifikáciu, ktorá zahŕňa nezvyčajný 8,3 palcový Full HD displej, viac než dostatočne výkonný procesor Snapdragon 600, 2 GB RAM a taktiež 16 GB vnútornej pamäte. To, aké parametre ponúknu nové tablety zatiaľ spoločnosť bližšie neudáva, no mali by byť vybavené najnovším softvérom, ktorý bude zahŕňať Android 4.4 KitKat a aplikácie Knock Code, či QPair.

LGGPad78101split

Určenie tabletov je podľa LG dané ich veľkosťou. Zatiaľ čo 7 palcový model je určený predovšetkým na ovládanie z jednej ruky, väčšia 8 palcová verzia bude ponúkne kompromis medzi veľkosťou a pohodlím sledovania multimédií, no a najväčší člen G Pad rodiny bude nepochybne určený pre používateľov, ktorým nebude vadiť veľkosť. Na druhej strane sa im odmení veľkou obrazovkou ideálnou pre sledovanie videí, ako aj na prácu.

Zdroj: engadget

12.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+