MojAndroid

Orange cez svoju Facebook fanpage vyhlásil súťaž “letný job snow”. Jedná sa o súťaž pre mladých fanúšikov mobilných technológií, ktorí sa môžu stať počas augusta redaktormi tejto facebookovej stránky. Vyhrať tento “Job snow” môžu dvaja ľudia, ich úlohou bude cestovať, zabávať sa a svojimi príspevkami informovať fanúšikov Orange.

Redaktor získa odmenu, plat vo výške 600 EUR, Orange zabezpečí úhradu nákladov spojených s cestovaním. Každý redaktor dostane navyše  aj mobilné pripojenie, aby bol v spojení so svojimi fanúšikmi.Tí budú podporobne sledovať pohyb redaktorov po Slovensku, komentovať ich články, fotografie a videá. Najaktívnejší fanúšik dostane mobilný telefón. Ak máte záujem uchádzať sa o “job snow”, stačí vyplniť formulár do 27.7.2011. Pravidlá a podmienky sú k dispozícii na Orange Facebook fanpage.

 

23.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+