MojAndroid

O tom, že Lenovo pripravuje svoj prvý smartfón s duálnym fotoaparátom vieme už nejakú dobu. Teraz máme ale k dispozícii aj prvé tlačové rendery zariadenia, ktoré by malo byť väčším súrodencom modelu Moto G5s.

Novinka by okrem celokovového tela mala disponovať spomínaným duálnym fotoaparátom. Zatiaľ však nie je jasné o aký typ fotoaparátov pôjde. Či o duálnu zostavu podobnú zariadeniam Huawei (jeden klasický + monochromatický snímač), alebo skôr o duálny fotoaparát s rozličnými ohniskovými vzdialenosťami. Každopádne, v podaní Lenova by malo ísť o prvý smartfón tohto typu, ktorý by mohol v segmente mobilnej fotografie opäť priniesť ďalšie zlepšenie.

Lenovo Moto G5s Plus ponúka 5,5-palcový Full HD displej a dostupný bude v niekoľkých farebných prevedeniach. Ako procesor bude použitý zrejme Snapdragon 626, ktorý doplní 4 GB RAM a 64GB interná pamäť. Cena by podľa aktuálnych dohadov nemala prekročiť 400 dolárov, presný dátum predstavenia zatiaľ nepoznáme. Vzhľadom na početnosť uniknutých informácií však predpokladáme, že odhalenie nových smartfónov Lenovo Moto G5s a Moto G5s Plus, už nie je ďaleko.

Zdroj: androidcentral

 

24.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+