MojAndroid

Na známom portáli Kickstarter sa objavil skutočne zaujímavý produkt. Ide o zariadenie s názvom Jack by Podo Labs. Princíp fungovania je veľmi jednoduchý. Najskôr pripojíte vaše káblové slúchadlá 3,5 mm audio konektorom k tomuto zariadeniu. To spárujete pomocou Bluetooth pripojenia s vašim smartfónom a už môžete púšťať vašu obľúbenú hudbu rovnako ako v prípade bezdrôtových slúchadiel.

jack-podolabs

Zariadenie je skutočne kompaktné a ľahko ho pripnete o vaše oblečenie či vložíte do vrecka. Vstavaná 300 mAh batéria ponúka výdrž až 12 hodín prehrávania na jedno nabitie. Výrobca garantuje podporu drvivej väčšiny slúchadiel s 3,5 mm konektorom. Jack od Podo Labs však ponúka aj iné možnosti využitia.

Náš tip
Creative Outlier Sports – športové slúchadlá, ktoré naozaj stoja za to! | RECENZIA

Okrem premeny vašich slúchadiel na bezdrôtové ponúka tiež možnosť Bluetooth doplnku k vašemu audio systému v aute či prepojenie s vašou inteligentnou televíziou napríklad pre ničím nerušené večerné hranie hier.

Tento šikovný doplnok je momentálne dostupný za dotáciu 29 eur (s predpokladanou predajnou cenou na hranici 40 dolárov). K dispozícii bude tiež možnosť zakúpenia sady viacerých zariadení alebo príslušenstva v podobe púzdra pre zariadenie spolu so slúchadlami za predpokladanú predajnú cenu 84 dolárov.

Zdroj: kickstarter 

24.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+