MojAndroid

Spoločnosť Samsung pred niekoľkými týždňami predstavila nový tabletofón Samsung Galaxy Note 7, ktorý je hrdým nástupcom svojich slávnych predchodcov. Na hrdosti mu ale možno trochu uberie priame porovnanie rýchlosti otvárania aplikácií, ktoré spravil portál PhoneBuff a kde novinka absolútne pohorela v súboji s konkurenčným iPhone 6s.

Nový tabletofón prináša skutočne výkonné špecifikácie s procesorom Exynos 8890 a 4 GB RAM. Hoci nejde o najlepšie vybavený smartfón na trhu, patrí k absolútnej špičke a výkonu má aj podľa našej recenzie dostatok. Zdá sa ale, že v priamom rýchlostnom porovnaní s konkurenciou zaostáva, a to výrazne. Sám autor videa poznamenal, že ide o jeden z najväčších rozdielov, aké kedy v týchto testoch zažil. Posúďte sami.

Samozrejme, treba poznamenať, že ide iba o jeden druh porovnania. Rýchlosť otvárania aplikácií je síce veľmi dôležitá súčasť používania telefónu, no nehovorí to o úplne o všetkom. Na druhej strane, nič to neuberá na zaujímavosti tohto porovnania a faktu, že Note 7 takto vyhorel v porovnaní s už takmer ročným telefónom.

Zdroj: PhoneBuff (YouTube)

24.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+