MojAndroid

Spoločnosti Intel a Red Bull oznámili spoločné plány vniesť ešte viac vzrušenia do každoročnej súťaže Red Bull X-Fighters vo freestyle motokrose tým, že počas podujatia ponúknu športovcom a divákom nové pohľady na výnimočnosť predvádzaných kaskadérskych kúskov.

Intel a Red Bull budú prinášať nové dáta o výkone jazdcov na obrazovky divákov v reálnom čase pomocou technológie Intel. Dáta ponúknu fanúšikom nové pohľady na výkony jazdcov a pomôžu trénerom a športovcom optimalizovať tréningový proces.

Intel a mediálna spoločnosť Red Bull Media House oznámili globálne partnerstvo, ktoré by sa malo rozšíriť do viacerých žánrov a na viaceré platformy už v januári počas podujatia CES.

V rámci úsilia o digitalizáciu športu už bola technológia Intel integrovaná do snowboardov počas X-Games v Aspene v januári a najnovšie aj tento mesiac na podujatí BMX bikes v Austine.

Súťaž Red Bull X-Fighters bude vysielaná naživo 24. júna o 22:00 (CET) na Red Bull TV. Red Bull TV je dostupná na televízoroch s pripojením na internet, ďalej na hracích konzolách, mobilných zariadeniach a iných. Prenos v USA je však teritoriálne blokovaný a vysielať sa bude výlučne na stanici Fox Sports 1.

Zdroj: Tlačová správa

18.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+