MojAndroid

Sociálna sieť Instagram sa snaží neustále sa zlepšovať. Aj preto predstavuje nové funkcie a možnosti. Medzi tie patrí aj novinka, vďaka ktorej je možné pridávať viacero fotografií do jedného príspevku.

Náš tip
Instagram spúšťa Live Stories globálne. Aj vy môžete vysielať live video

Nemáme na mysli vytváranie koláže, ale skôr akéhosi albumu. To je úplne nový formát, ktorý na sociálnej sieti doposiaľ nebol dostupný a ktorý by mohol oživiť váš zoznam s fotografiami, videami či záznamami z aplikácie Boomerang.

Nová funkcia sa objavila v beta verzii Android aplikácie, no nie je dostupná pre všetkých beta testerov. Má to však ďalší háčik – novinka nefunguje. Tí používatelia, ktorí novú funkciu vidia, ju nemôžu použiť. Je možné v aplikácii vybrať viacero fotografií a pridať im filtre, no akonáhle chcete album zdieľať, nepodarí sa vám to.

Je pomerne zaujímavé, že Instagram vypustil takúto funkciu. Ak patríte medzi beta testerov a chceli by ste si ju aspoň pozrieť, môžete si stiahnuť APK súbor prostredníctvom odkazu nižšie. Zatiaľ ale nevieme, kedy bude novinka plne funkčná a kedy ju uvidíme aj v štandardnej verzii aplikácie Instagram.

Instagram 10.7 APK – Odkaz na stiahnutie

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

2.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+